iletişim

renkmutfagi@hotmail.com

takip edin

20 Mart 2012 Salı

Şimdiye Kadar Yedik; Ama Artık Yemezler!

Tarifler, reçeteler, doğal hayat ipuçları falan konuşuyoruz ama sağlıklı yaşam konusunda aklımızı daha çok kurcalaması gereken konu GDO, yani “genetiği değiştirilmiş organizmalar”.

Gündemdeki bu konu hakkında aksiyon almamızı sağlamak isteyen Greenpeace de güzel bir kampanya başlatmış; Yemezler! “Yemezler” ile isteyenler sadece konuşmak yerine, bir imza vererek bu sorunun çözülmesine katkı sağlayabiliyor.

Siz de dilerseniz buradan imza atıp, hala vakit varken GDO’ların ülkemize girmesine engel olabilirsiniz.
www.yemezler.org/?ref=199664

Evet, sadece bir imza atıp kampanyayı paylaşarak et, süt ve diğer gıdalar şeklinde yavrularımızın, ailemizin tabağına koymak zorunda kalacağımız GDO’larla daha güçlü şekilde mücadele edebiliriz. 12 GDO zaten serbestmiş, kalanlarını durdurmak sizin elinizde.

Kampanyaya katılanlar, bir de rozet toplayıp tişört, bardak kazanabiliyor.

Bu arada, bu GDO nedir ne değildir. Tehlikesi neymiş diyenler aşağıdaki videoyu izleyip, paylaşabilir.

#yemezler


Bir bumads advertorial içeriğidir.

5 yorum:

 1. Bu paylaşımın için gerçekten teşekkür ediyorum. Çoğumuz aslında birşeylerden şikayet ediyoruz ama değiştirmek veya iyileştirmek için gerektiği kadar çaba sarfetmiyoruz.Maalesef bireysel olarak yaptığımız şeyler etkisiz kalıyor. Bunu hatırlattığın için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Evet canım. Artık bugün ve geleceğimizin için birşeyler yapmak gerekiyor.

  YanıtlaSil
 3. Bu konudaki hassasiyetiniz ve desteğiniz için çok teşekkürler. Yayabildiğimiz kadar yayalım ki sağlıklı yeni nesiller yetiştirebilelim. Kocaman sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Sayfanı keşfettiğime sevindim canım..
  Sevgiler.
  Takibindeyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Bende Hayat Cafe Tarifleri sayfasını keşfettiğime çok sevindim, gerçekten çok özenli ve harika. benden ve İzmir'dende kocaman sevgiler.

   Sil